Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/eyayfplx/domains/pouyaphosphat.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 963 مراکز فروش دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات - پویا صدف

مراکز فروش دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات

دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات پودری است بدون بو و محلول در آب که شامل کلسیم و فسفر بوده و از آن به عنوان یک مکمل و ماده افزودنی در محصولات دارویی، غذایی و دامی استفاده می شود، مراکز فروش دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات این محصول را به صورت عمده و با قیمت ارزان ارائه می کند، مرغوب ترین دی کلسیم فسفات را از شرکت پویا فسفات می توانید به شیوه غیر حضوری خریداری کنید.

مراکز فروش دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات

کاربرد انواع دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات

کاربرد انواع دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات از آنجا که دی کلسیم فسفات خوراکی شامل کلسیم و فسفر زیادی است می تواند به شکل مکمل غذایی در صنایع مختلف مورد استفاده واقع شود، از جمله کاربرد انواع دی کلسیم فسفات خوراکی شرکت پویا فسفات شامل مواردی است که بیان می شود:

  1. یکی از بارزترین کاربردهای این محصول در صنایع غذایی و آشامیدنی می باشد، این پودر بدون مزه و میکروکریستالی به عنوان بافر کننده و خمیر مایه در انواع محصولات غذایی و نوشیدنی بکار می رود و به علت اینکه سرشار از دو ماده مهم فسفر و کلسیم است همه تولید کنندگان از این ماده در ترکیب تولیدات خود استفاده می کنند چون بدن انسان به این دوماده برای سنتز دی ان ای و رشد و حفظ استخوانها نیاز فراوان دارد.
  2. از دیگر موارد مصرف این محصول در صنعت داروسازی می باشد، از دی کلسیم فسفات برای تولید انواع قرص استفاده می شود و چون ماده ای محلول نیست برای ساخت قرص هایی با تاریخ انقضای بالا مناسب می باشد، همچنین در ساخت مکمل های دارویی از این ماده به عنوان تامین کننده فسفر و کلسیم بهره می گیرند.
  3. دامداران در غذای دام خود این محصول را بکار می برند چرا که سبب وجود مقادیر فراوان فسفات در خون شده و باعث عضلانی تر شدن و تامین نیاز سلامتی استخوان دام می شوند.

مراکز خرید دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات

مراکز خرید دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات مراکز خرید دی کلسیم فسفات خوراکی پویا فسفات شامل شرکت هایی می شوند که انواع کلسیم فسفات را به صورت عمده و انبوه عرضه می کنند، این محصول در بسته بندی های وزنی مشخص و به کیفیتی منحصر به فرد در اختیاران خریداران قرار می گیرد و تمام ویژگی های استاندارد و لازم را برای انتخاب مشتریان دارد.

قیمت دی کلسیم فسفات در شرکت پویا به دلیل ارائه و فروش مستقیم آن و حذف شدن واسطه ها و دست به دست نشدن این محصول، مقرون به صرفه و ارزان است، این محصول را می توانید با مراجعه به سایت اختصاصی شرکت پویا فسفات با قیمت و کیفیت ضمانت شده به شیوه آنلاین سفارش داده و از مزایای فروش ویژه و تخفیفات خاص انواع دی کلسیم فسفات بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.